כתבו לנודברו איתנו

סדנת יוגה לתינוקות

פתיחת סדנאות יוגה לתינוקות הקרובות:

תל אביב, דוד המלך 1, TOMMY & ANNIKA

14.03.18

11.4.18

פתח תקווה (הקניון הגדול, אבנת, במרכז המחול של אתי פולישוק)

11.04.18

רמה"ש (אוסישקין 5, סטודיו איזון)

10.04.18 

לפרטים והרשמה

 

 

 הוד השרון (מרכז גולן, חממות)

 

מה זה יוגה לתינוקות?

שיטת יוגה לתינוקות הינה שיטה של תנועה דינאמית שמשתתפים בה ההורה והילד, מציעה תקשורת אחרת של מגע עם תינוקות. התרגילים לקוחים מן היוגה המסורתית ונשענים על למידת עיסוי, מתיחה והגמשת מפרקים אצל התינוק, ויציבה נכונה של ההורה בעת התרגול. כמו כן נלמדות אחיזות בטוחות ונכונות,המחזקות אצל שני התלמידים (ההורה ותינוקו) את הבנת המרחב ואת הביטחון בגוף ובקשר שביניהם. 

הקורס מדגיש פיתוח תקשורת קולית, ויזואלית ומילולית בין ההורה לבין התינוק, אשר מאפשרות הקשבה והבנה עמוקה של צרכי הילד ככלי לחיים המשותפים.

יתרונות:

הסדנה מועברת בקבוצות קטנות, המאפשרות למנחה להעניק יחס אישי ולתת דגשים אישיים לכל הורה.

מנחות הסדנה הן בעלות ניסיון רב במגוון תחומים והן יענו בשמחה על שאלות, יפחיתו דאגות, יתנו כלים ועצות ויהיו זמינות וקשובות לצרכיכם.

למי זה מתאים:

לתינוקות מגיל חודשיים ועד שלב הזחילה.

מספר מפגשים:

6 מפגשים, משך כל מפגש שעה.

מחיר: 510 ש"ח

על המנחות:

שרון צ'רקהם- דולה, מדריכת הכנה ללידה ומדריכת עיסוי תינוקות, יוגה לתינוקות ואמהות מדברות. אם לשלושה.

לינוי גולן: מדריכת עיסוי תינוקות, בייבי שיאצו ותנועה בכיף. מדריכת הכנה ללידה, ותומכת היריון ולידה. מטפלת בשיאצו ועיסוי נשים הרות ולאחר לידה. מנחה בהופ הורים את תכנית הטלוויזיה "קורס עיסוי תינוקות". אמא לשתיים.

מורן ערד: פיזיותרפיסטית במקצועהואמא לשתי בנותמלווה ומטפלת בנשים בהריון, ובאימהות לבריאות נשית שלמה, במגע ובתנועה. מנחה קבוצות בייבי-יוגה ועיסוי תינוקות. מנחת ליווי הריון קבוצתי "הריון בתנועה".